Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Kurumsal

Özkan Güneş Enerji Sistemleri 1985 yılından bugüne enerji sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.
Kayseri sanayi bölgesinde termosifon  ve su tankları  imalatını sürdürmekte iken faaliyet alanını genişletip 1992 yılında güneş enerji sistemleri imalat ve montajına başlamıştır.

Üretimde kaliteyi ilke edinen ÖZKAN, 2001 yılında organize sanayi bölgesinde faaliyet alanını genişletip  yıllık depo üretim kapasitesini 15.000’e çıkartarak sektörde kalıcılığını ispatlamıştır.
Firmamız üretim kalitesini belgelendirmek için TS EN 9001:2000, TSE, TSEK, HYYB, İYB garanti belgelerini almaya hak kazanmıştır.
Özkan Güneş Enerji  Sistemleri sektörde teknolojik  gelişmeleri yakından takip ederek kalitesini korumuş ve geliştirmiştir.

Kaliteyi uygun fiyata sunmayı ilke edinen firmamız ayrıca bu kalite ve güveni yıllar boyu sarsmayacak temeller atmayı ; üretimden satışa ve satış sonrası hizmet noktasında bulunan personeli ile hedef tayin etmiş ve bu hedef doğrultusunda sürekli gelişen ve büyüyen bir hizmet kuruluşu haline gelmiştir.
Türkiye geneline hızla yayılan bayii ve pazarlama ağı ile satışlarını gerçekleştiren firmamız ekonomik, uzun ömürlü ve doğa dostu üretimleri ile ısınıp ısıtacaktır.

Müşteri memnuniyetini kalitesi ve hizmet anlayışı ile en üst seviyede tutmayı temel ilke edinmiş olan firmamız doğayla dost, temiz bir Türkiye için çalışıyor.